Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jasion

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Olszowiec

Olszowiec(Jasion + 24 km)

125 000 zł2 917 m² 42,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie idealną działkę w urokliwej wsi Olszowiec w powiecie opoczyńskim, w gminie Sławno. Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biała

Biała(Jasion + 23 km)

69 000 zł1 475 m² 46,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o walorach rekreacyjno - wypoczynkowych położona w malowniczo położonej miejscowości Biała w gminie Sulejów nad rzeką Pilicą. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęg Ręczyński

Łęg Ręczyński(Jasion + 18 km)

57 000 zł947 m² 60,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Łęgu Ręczyńskim, gmina Ręczno. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 947 metrów kwadratowych położoną we wsi Łęg Ręczyński nad rzeką Pilicą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ręczno

Ręczno(Jasion + 23 km)

160 000 zł978 m² 163,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2. Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł11 690 m² 11,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę działki w Białaczowie. Szukasz działki pod budowę poza miastem? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wierzchowisko(Jasion + 4 km)

68 000 zł4 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Dwie działki budowlane o łącznej 4000 m2 w Żarnowie! Wydane warunki zabudowy! Na sprzedaż dwie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Biała

Biała(Jasion + 23 km)

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w domku rekreacyjnym o powierzchni 26 m , idealne zarówno na wypoczynek, jak i inwestycję pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Miodowa

Rogów(Jasion + 17 km)

619 000 zł126,24 m² 4 903,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sprzedaż przestronnego i komfortowego domu jednorodzinnego o powierzchni 126.64 m2;- w najkorzystniejszej cenie na rynku koneckim (i nie tylko) - dom z działką w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Końskie

Końskie(Jasion + 17 km)

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 516 m²

| na sprzedaż wolnostojący, 4-pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym; o charakterze rekreacyjnym, o pow. użytkowej ok. 50 m2 (pow. całkowitej ok. 80 m2), zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wójcin B

Wójcin B(Jasion + 17 km)

690 000 zł22 000 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży teren inwestycyjny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - bliskie okolice Łodzi, w sąsiedztwie Tomaszowa- mazowieckiego. Teren położony blisko Trasy szybkiego ruchu 74. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasion

Jasion,łódzkie

369 000 zł82 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 943 m²

Opis nieruchomości Posiadam w swojej ofercie do zaprezentowania przytulny dom jednorodzinny z 2017 roku. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu we wsi Jasion gm. Żarnów. Może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jasion

Jasion,łódzkie

90 000 zł2 600 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Przedstawiam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2600m2 na płaskim terenie, blisko lasów w zacisznej wsi Jasion w gm. Żarnów. Działka składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij